*Характеристики, кольорова гама, упаковка та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Матеріал: дерево.
Тип: навісні сходи для шведської стінки.
Максимальна вага користувача: 60 кг.
Призначення для загальної фізичної підготовки.
Довжина сходів: 140 см.
Кількість ступенів: 7 шт
За допомогою навісного спортивного обладнання ви можете зробити свій, не дорогий, але дуже корисний для здоров'я спортивний куточок, на якому ваш малюк займатиметься різними вправами, які благотворно сприяють фізичному розвитку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Навісна драбина |
| Довжина: | 140 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Країна-виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴




