
Килимок для туризму та фітнесу NBR-10BK 183см 61см 10мм Чорний
926 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBR-10BK
Тип: килимок для туризму та фітнесу.
Кількість шарів: одношаровий.
Матеріал: нітрильний каучук (NBR).
Розмір: 1,83 мх0, 6мх1см.
Комплектація: фіксуюча гумка.
Виконаний килимок із нітрильного каучуку, який не містить токсинів, барвників та важких металів, тому безпечний для здоров'я та навколишнього середовища. Нітрильний каучук може похвалитися високою щільністю та м'якістю, він добре витримує навантаження у процесі навіть дуже інтенсивних тренувань. Наявність антиковзного покриття сприяє чудовій фіксації килимка на поверхні підлоги, тим самим забезпечуючи користувачеві комфортні та безпечні умови для тренування. Килимок легко згортається, і у складеному вигляді займає мало місця.
В інтернет-магазині "Total PRO-Sport" можна купити оригінальні килимки G-10 з перших рук.
особливості:
- Одношаровий;
- Універсальність - підходить для тренувань та походів;
- Фіксуюча гумка у комплекті;
- Виконаний із нітрильного каучуку (NBR);
- Висока щільність та м'якість матеріалу;
- Антиковзне покриття гарантує безпеку тренувань;
- Безпечний для здоров'я та навколишнього середовища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Матеріал | Каучук |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 183 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина | 1,0см |
- Ціна: 926 ₴

