
Килимок для йоги каучуковий лляний Total PRO Sport JFY-0701 183см 68см 4мм Flower
2 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: JFY-0701
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: килимок для фітнесу та йоги.
Кількість шарів: двошаровий.
Матеріал: натуральний каучук, льон
Розмір: 183см*68см*4мм
Килимок має дві сторони: лляний верх з оригінальним малюнком та низ із натурального каучуку з додаванням волокон джуту. Завдяки тканинній поверхні килимок вбирає вологу, що є величезною перевагою в порівнянні з іншими килимками. Каучук має відмінні протиковзкі властивості, не електризується, не пропускає холод від підлоги і не зберігає запах. Джут надає додаткової ваги та міцності, значно збільшуючи термін служби виробу.
На такому килимку можна виконувати асани підвищеної складності, займатися фітнесом чи гімнастикою.
У комплект входить зручний фіксуючий ремінь для перенесення.
особливості:
- Льняний верх з оригінальним малюнком
- Натуральний каучук з додаванням волокон джуту
- Довгий термін служби
- Висока якість виконання
- Оптимальна товщина для виконання різних вправ
- Простота у догляді
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Довжина | 183 см |
| Товщина | 0.4 мм |
| Ширина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Довжина: | 183 см |
| Матеріал | натуральний каучук, льон |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴







