
Килимок для фітнесу та йоги TPE+TC TPE-6RBL 183см 61см 6мм Червоно-блакитний
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: TPE-6RBL
Тип: килимок для фітнесу та йоги.
Кількість шарів: двошаровий.
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер), TC.
Розмір: 1,83мx0,61мx6мм.
Килимок для фітнесу та йоги, це відмінний килимок, який підійде як новачкам, так і професіоналам. Килимок виготовлений з біорозкладного матеріалу TPE, тому на заняттях він не ковзатиме. Килимок не збиватиметься при виконанні асан, а ваші долоні та ступні не ковзатимуть.
Термопластичний еластомер – синтетичний матеріал, який поєднав у собі найкращі якості інших матеріалів, і став воістину універсальним матеріалом: дуже легкий, має відмінне зчеплення, має помірну легкість, хорошу пружність та амортизацію, стійкий до зовнішніх впливів.
Килимок досить довго зберігає стійкість до деформацій, тому на ньому не утворюються заломи та тріщини. Матеріали не містять домішок вінілу та латексу, тому екологічно безпечні. Невелика вага килимка дозволяє легко переносити його.
особливості:
- Виготовлений із термопластичного еластомеру
- Не ковзає
- Універсальність у застосуванні: можна використовувати у йозі, фітнесі, гімнастиці
- Оптимальна товщина для виконання різноманітних вправ
- Стійкість до деформацій
- Простота у догляді
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки для йоги та фітнесу |
| Довжина: | 183 см |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина | 0.6 см |
| Колір | Червоно-блакитний |
- Ціна: 849 ₴

