Матеріал: латекс
Довжина: 60см
Ширина: 5см
Потужність: 22 кг
Товщина: 1.3 мм
Стрічка опору : (гумова петля) допоможе зміцнити м'язи рук, грудей, спини та ніг.
Призначення: йога, пілатес, фітнес, реабілітація.
За допомогою стрічок опору Total PRO ви зможете зміцнити м'язи рук, грудей, спини та ніг. Еспандер дозволяє збільшити навантаження на м'язи під час різних вправ. Широко використовується для виконання комплексу реабілітаційних вправ після травмування. Виготовлені із екологічно безпечного латексу. Компактність еспандера дозволяє використовувати його як у домашніх умовах, так і на відпочинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemini |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 5 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 60 см |
| Матеріал | Латекс |
| Потужність | 25 кг |
| Товщина | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


