
Килимок для фітнесу та йоги Total PRO Sport TPE+TC 6мм GE-60013
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: GE-60013
Тип: килимок для фітнесу та йоги.
Кількість шарів: двошаровий.
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер) 30%, TC.
Розмір: 1,83 x 0,61 x 6 мм.
Килимок для фітнесу та йоги Total PRO Sport, це відмінний килимок, який підійде як новачкам, так і професіоналам. Килимок виготовлений з біорозкладного матеріалу TPE, тому на заняттях він не ковзатиме. Килимок не збиватиметься при виконанні асан, а ваші долоні та ступні не ковзатимуть.
Термопластичний еластомер – синтетичний матеріал, який поєднав у собі найкращі якості інших матеріалів, і став воістину універсальним матеріалом: дуже легкий, має відмінне зчеплення, має помірну легкість, хорошу пружність та амортизацію, стійкий до зовнішніх впливів.
Килимок досить довго зберігає стійкість до деформацій, тому на ньому не утворюються заломи та тріщини. Матеріали не містять домішок вінілу та латексу, тому екологічно безпечні. Невелика вага килимка дозволяє легко переносити його.
Особливості:
- Виготовлений із термопластичного еластомеру
- Не ковзає
- Універсальність у застосуванні: можна використовувати у йозі, фітнесі, гімнастиці
- Оптимальна товщина для виконання різноманітних вправ
- Стійкість до деформацій
- Простота у догляді
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 183 см |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) 30% |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина | 0,6 см |
| Колір | Чорно-фіолетовий |
- Ціна: 875 ₴





