
Гума для ног GoDo номер 3 жовтий GD-07Y 9кг
132 ₴
- Готово до відправки
- Код: GD-07Y
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: гума
Довжина: 60см
Ширина: 5см
Потужність: 9 кг
Товщина: 0.7 мм
Стрічка опору : (гумова петля) допоможе зміцнити м'язи рук, грудей, спини та ніг.
Призначення: йога, пілатес, фітнес, реабілітація.
За допомогою стрічок опору Total PRO ви зможете зміцнити м'язи рук, грудей, спини та ніг. Еспандер дозволяє збільшити навантаження на м'язи під час різних вправ. Широко використовується для виконання комплексу реабілітаційних вправ після травмування. Виготовлені із екологічно безпечного латексу. Компактність еспандера дозволяє використовувати його як у домашніх умовах, так і на відпочинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GODO |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 5 см |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 60 см |
| Матеріал | Гума |
| Потужність | 9 кг |
| Товщина | 0,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴

