
Килимок для йоги Barbie PVC BY0102 173см 61см 6мм Бірюзовий Барбі Бірюзовий
665 ₴
- Готово до відправки
- Код: BY0102
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: PVC
Вага: 3кг
Колір: Рожевий та Блакитний
Розмір: 61*173*6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | PVC |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 61 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Тип | Килимки для йоги та фітнесу |
| Довжина: | 173 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴

