
Килимок для йоги Каучуковий PU 2894-4 183см 68см 4мм Зелений
1 901 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2898-4
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гума+ПУ.
Розмір: 183-68см.
Товщина 5мм.
Розмітка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Довжина | 183 см |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 68 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки для йоги та фітнесу |
| Довжина: | 183 см |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 901 ₴

