Килимок для йоги.
Структура двошарова: основа – каучук, верх – натуральна пробка.
Мат не ковзає, відмінно вбирає вологу. Завдяки верхньому шару, має антимікробні властивості, гіпоалергенний.
Матеріал: каучук, пробкове дерево, TPE.
Розмір: 183 х 61 х 0,4 см
Рекомендації щодо догляду
При необхідності протерти килимок мокрою ганчіркою з невеликою кількістю мила. Надлишки води та мила видалити сухим рушником. Скручувати килимок пробковим покриттям назовні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Каучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки для йоги та фітнесу |
| Довжина: | 183 см |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 ₴




