Лапа (пади) FGT
Колір: чорний/білий.
Матеріал: Flex.
Виробник Пакистан.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 9 см |
| Довжина: | 39 см |
| Матеріал | FLEX |
| Країна-виробник | Пакистан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 442 ₴



