
Лава для жиму з приставкою Скотта GK-1015
5 391 ₴
- Готово до відправки
- Код: GK-1015
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лава для жиму лежачи з регулюванням кута нахилу
Конструкція: розбірна
- регулювання висоти спинки, сидіння, підлокітника
- вага: 35 кг
- вага користувача: 150-200 кг
- градус нахилу спинки: 180, 150, 120, 90
- колір: чорно-червоний
- габаритний розмір :
- довжина 1625 мм
- висота підлокітника мінімальна 760 мм, максимальна 915 мм,
- висота лавки 550 мм у розкладеному стані
- ширина 510 мм
- м'яка частина: спинка 700*260 мм, сидіння 510*260 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 35 кг |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 162.5 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лава для жиму |
| Довжина: | 162.5 см |
| Матеріал | Метал, ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 391 ₴








