Матеріал: шкіра.
Матеріал кола: метал.
Ширина: 16.5 см.
Комплектація: коло, ланцюг.
Колір: чорний.
Призначення: для тренувань із додатковими навантаженнями.
Пояс призначений для тренувань із додатковими навантаженнями. Пояс укомплектований ланцюгом на карабіні. Аксесуар можна використовувати під час підтягування, віджимань на брусах. Він дозволяє використовувати як обтяження диски від штанги, гантелі або гирі.
Пояс виготовлений із натуральної шкіри. Спеціальна накладка на попереку сприяє рівномірному розподілу навантаження на спину.
Пояс має універсальний розмір. Він підійде користувачам будь-якої комплекції.
Переваги пояса для обтяжень:
- Дозволяє виконувати вправи з додатковою вагою.
- Розвиває силу та витривалість м'язів.
- Універсальний розмір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пояс атлетичні |
| Довжина: | 85 см |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Ширина | 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴




