
Ролики Best Roller розмір 30-33 чорно-помаранчевий 61720-S
1 202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61720-S
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскраві та зручні ролики від ТМ Best roller будуть чудовим рішенням для веселого проведення часу. Вони добре вентилюються, добре сидять на нозі, а крім того, надійно кріпляться. Підшипники та діаметр коліс забезпечують високі швидкісні характеристики та маневреність. Переставні задні колеса допоможуть швидко опанувати їзду та відчувати впевненість під час навчання.
Особливості:
- матеріал коліс – PU;
- діаметр коліс – 6.5 см;
- регульований розмір 30-33;
- Довжина устілки - 17-18.5 см;
- переставні задні колеса;
- застібка: липучка, шнурівка, бакля;
- черевик надійно фіксує ногу;
- Підсвічування переднього колеса.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Роликові ковзани |
| Діаметр | 6.5 см |
| Комплектація | Ролики — 1 пара; |
| Максимальна довжина, см | 188.5 см |
| Матеріал | Поліестер, пластик, алюміній Колеса: PU |
| Мінімальна довжина, см | 17 см |
| Розмір | 30-33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202 ₴

