Технологія Fiber-TechTM
• М'яка спальна поверхня
• Потужний вбудований ножний насос для легкого надування.
• додатковий клапан для накачування зовнішнім насосом Intex або Bestway, а також для здування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Матрац |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 191 см |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴






