
Накладка на гриф пом'якшувальна BARBELL PAD EZOUS чорний L-01
933 ₴
- Готово до відправки
- Код: L-01
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BARBELL PAD EZOUS L-01 - це пом'якшувальна накладка на гриф, яка виготовлена з поліуретану і каучуку. діаметр 9 см. Цього достатньо, щоб закрити найбільш вразливі зони від зайвого тиску грифа. Тепер незалежно від ваги на штанзі ви зможете комфортно присідати і забути про біль у шиї і плечах.
Призначення
Зм'якшувальна накладка на гриф призначена для виконання вправ, в яких штанга розміщується на плечах. великою вагою безпечно.
Переваги:
- Сприяє комфортним тренуванням із додатковою вагою.
- Виготовлена із міцних та практичних матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZOUS |
| Довжина | 43 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Каучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 312 г |
| Тип | Накладка на гриф |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина: | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴










