HIP THRUST PAD EZOUS L-02 – це компактне рішення для комфортних тренувань зі штангою. Спортсмени, які займаються з додатковими навантаженнями та часто виконують присідання зі штангою, можуть використовувати таку накладку для підвищення комфорту тренувань. Накладка важить лише 519 г і має компактний розмір. Обшивка виробу виготовлена з поліуретану високої якості. У накладці використовують якісний наповнювач на основі каучуку. Він перешкоджає контакту шкіри з поверхнею грифу та суттєво пом'якшує тиск на шию та плечі. Універсальна накладка має довжину 42 см та діаметр 13 см. Виріб такого розміру легко поміститься в сумку або рюкзак.
Призначення
Накладка для грифа призначена для спортсменів різного рівня підготовки та напрямків. Якщо у вашому тренувальному процесі є присідання зі штангою, то використання такого аксесуару істотно вплине на комфорт тренувань. Більше не доведеться відчувати дискомфорт та біль під час утримання штанги на плечах. Для зручного зберігання та перенесення у виробі передбачена тканинна петля.
Переваги:
- Тканинна петля для зручного зберігання та транспортування.
- Маленький розмір.
- Призначена для зменшення неприємних відчуттів при присіданнях із штангою на плечах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 519 г |
| Тип | Накладка на гриф |
| Висота | 8 см |
| Довжина: | 42 см |
| Матеріал | Поліуретан (PU) |
| Виробник | EZOUS |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 1 150 ₴











