
Дошка для плавання Aqua Speed KIDDIE Kickboard Octopus 6897 Жовтий Діт 31x23x2,4cm 186-octopus (Оригінал)
856 ₴
- Готово до відправки
- Код: 186-octopus
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для плавання KIDDIE KICKBOARD – це яскравий та барвистий допоміжний засіб для плавання допоможе розвинути у дитини впевненість у воді та покращити його рух ногами. Kiddie kickboard зробить плавання дитини веселішим і приємнішим. Виготовлений із щільної та міцної EVA найвищої якості, щоб краще служити маленьким. Підходить для 2-6 років (15-30кг). У разі використання цього продукту діти повинні перебувати під постійним наглядом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Speed |
| Довжина | 31 см |
| Товщина | 2.4 см |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 31 см |
| Матеріал | Спінений етиленвінілацетат (EVA) |
| Тип | дошка для плавання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 ₴

