
Дошка для плавання Aqua Speed WAVE KICKBOARD 3980 Сірий Уні 43x28x3, 6cм 539-26 (Оригінал)
1 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539-26
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для плавання WAVE KICKBOARD розроблена, щоб допомогти вам у тренуваннях з плавання. Послаблюючи руки, утримуючи дошку, ви тренуєте рух і силу ніг і покращуєте гнучкість кісточок. Тренування з планкою WAVE тонізує нижню частину тіла, покращує баланс та вирівнювання тіла у воді. Дошка WAVE має дві ручки, які забезпечують зручність та легку зміну положення рук. Виготовлена із міцної піни EVA найвищої якості, дошка WAVE прослужить вам довгий час.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Speed |
| Довжина | 43 см |
| Товщина | 3.6 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 43 см |
| Матеріал | Спінений етиленвінілацетат (EVA) |
| Тип | дошка для плавання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴






