
Дошка для плавання Arena KICKBOARD Темно-зелений Уні 40х27, 5х2, 5 см 95275-130 (Оригінал)
1 511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95275-130
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незамінний атрибут під час навчання плаванню. Підходить дітям від 6 років та дорослим. Має два отвори для захоплення різними способами. Ідеальна допомога новачкам для розвитку необхідної сили, гнучкості та техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARENA |
| Довжина | 40 см |
| Товщина | 2.5 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 40 см |
| Матеріал | 100% EVA |
| Тип | дошка для плавання |
| Колір | Темно-зелене |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴



