
Дошка для плавання Speedo KICK BOARD AU Чорний Уні 28 x 43 x 3.5см 8-0166018392 (Оригінал)
1 866 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8-0166018392
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпрацюйте свою техніку забитих місць і зміцніть ноги. Kickboard ідеально підходить для сеансів техніки, зосереджує увагу на нижній частині тіла, забезпечуючи плавучість, щоб ви могли зосередитись на удосконаленні фази удару під час гребка. Без допомоги нижньої частини тіла доведеться більше працювати, щоб просунути вас у воді, що допомагає розвинути силу ніг та м'язову витривалість. Кікборд має спеціальні отвори для зручного плавання. Отвори для ручок збільшують зчеплення. Контур для комфорту. Техніка удару ногами – збільшення плавучості ізолює нижню частину тіла, дозволяючи вам зосередитись на техніці удару. Сила ніг. Кікборди дозволяють нарощувати м'язи та силу ніг, змушуючи нижню частину тіла виконувати всю важку роботу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedo |
| Довжина | 42 см |
| Товщина | 3.5 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
| Матеріал | 100% EVA |
| Тип | дошка для плавання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 866 ₴



