
Дошка для плавання Speedo KICK BOARD AU синій 28 x 43 x 3.5см 8-01660G063 (Оригінал)
1 866 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8-01660G063
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоміжні тренувальні засоби для ідеального плавання
Зосередьтеся на навичках ударів ногами, зміцніть м'язи нижньої частини тіла та прискоріться.
Допомагає балансувати тіло та практикувати плавання.
Легкий матеріал EVA, що не дратує шкіру і добре плаває.
Розмір: 28 x 43 x 3,5 см (Ш/В/Г)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedo |
| Довжина | 42 см |
| Товщина | 3.5 см |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
| Матеріал | 100% EVA |
| Тип | дошка для плавання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 866 ₴



