
Набір роликів із захистом, шолом розмір 26-28 бірюзово-рожевий 10210-XS
1 504 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10210-XS
Роликові ковзани 10210-XS відрізняються своїм яскравим дизайном та зручним функціоналом. Всі характеристики даної моделі в сукупності забезпечують комфортне та зручне катання, а також сприяють позитивному настрою.
Комбінований черевик з трьома видами фіксації дозволяє надійно закріпити ногу в ньому, не завдаючи їй при цьому шкоди та дискомфорту.
Розсувна система черевика забезпечує роликам можливість збільшення розміру. Загалом ця модель розрахована на 3 розміри.
Кожна пара роликів комплектується устілкою, що дорівнює мінімальному розміру і не збільшується.
Колеса з поліуретану на підшипниках сприяють плавній, швидкісній та практично безшумній їзді. Переднє колесо роликів підсвічуватиметься кольоровими вогниками.
Характеристики:
• Черевик – комбінований;
• Фіксація ноги – ремінь, бакля, шнурування;
• Матеріал рами – AL (алюміній);
• Матеріал коліс – PVC (ПВХ);
• Діаметр коліс – 6 см;
• Переднє колесо зі світлом;
• Переставні задні колеса;
• У комплекті шолом та захист;
• Устілка – 15-16.5 см;
• Підшипники – ABEC 7;
• Гальмо – є.
• Внутрішній розмір шолома: довжина – 21 см, ширина – 17 см;
• Упаковка – коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Роликові ковзани |
| Діаметр | 6 см |
| Комплектація | Ролики — 1 пара;Шолом — 1 шт.; Захист коліно — 1 пара; Захист ліктя — 1 пара;Перчатки — 1 пара. |
| Максимальна довжина, см | 16.5 см |
| Матеріал | Поліестер, пластик, алюміній Колеса: PVC |
| Мінімальна довжина, см | 15 см |
| Розмір | 26-28 |
| Колір | Бірюзово-рожевий |
- Ціна: 1 504 ₴

