
Килимок для фітнесу та йоги Profi Sport TPE 6мм GM-4590
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: GM-4590
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: килимок для фітнесу та йоги.
Кількість шарів: двошаровий.
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер).
Розмір: 1,28 x 0,61 x 6 мм.
Килимок для фітнесу та йоги – це відмінний килимок, який підійде як новачкам, так і професіоналам. Килимок виготовлений з біорозкладного матеріалу TPE, тому на заняттях він не ковзатиме. Килимок не збиватиметься при виконанні асан, а ваші долоні та ступні не ковзатимуть.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Довжина | 128 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 128 см |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина | 0.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

