
Коврик для фитнеса и йоги EVA 4мм GEVA-4 Синий
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: GEVA-4
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки для фітнесу |
| Довжина: | 183 см |
| Матеріал | EVA |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина | 0.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

