Надувний матрац Prestige Downy ідеально підходить для суворих умов на відкритому повітрі та зручний для використання в приміщенні. Внутрішня конструкція Fiber-Tech® забезпечує довговічність і підтримку. Бархатиста спальна поверхня зручна й легко чиститься. Матрац компактно складається для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Багатофункційний надувний матрац для використання в приміщенні та на відкритому повітрі
- Внутрішня конструкція Fiber-Tech®
- Бархатиста спальна поверхня
- Надширокий клапан 2-в-1
- Розміри: 76 см (Ш) x 193 см (Д) x 25 см (В)
- Максимальне навантаження: 136 кг (300 фунтів)
- Насос продається окремо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Матрац |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 191 см |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴



