
Матрац велюровий INTEX 137х191х25см 64142
1 248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64142
+380 (63) 414-90-76
Viber (швидко прийняти замовлення)У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей компактний і легкий надувний матрац із бархатистою поверхнею та вдосконаленою внутрішньою конструкцією Fiber-Tech® забезпечує довговічність і комфорт, створюючи ідеальні умови для сну в будь-якому місці.
- Надувний матрац Pillow Rest Classic ідеально підходить для використання вдома або на відкритому повітрі.
- Вбудована подушка забезпечує підтримку і комфорт, а м'яка поверхня гарантує спокійний нічний сон.
- Конструкція Fiber-Tech.
- Матрац піднятий на 25 см від підлоги для зручності.
- Клапан 2-в-1 має дуже широкі отвори.
- Розміри: 137 см x 193 см x 25 см.
- Максимальна вантажопідйомність: 272 кг.
- Насос продається окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Матрац |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 191 см |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 137 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴




